информация и виждам

Създайте нова тема   Напишете отговор    Horo.bg Форуми Форуми // Инструменти
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
aakicee

МнениеПуснато на: Сря Апр 15, 2015 12:49 pm    Заглавие: информация и виждам Отговорете с цитат
От скоро се запалих по този инструмент. Нямам музикално образование но имам желание да се науча да свиря на този инструмент. В момента набирам информация и виждам, че в мрежата тя е много оскъдна.Виждам, че има няколко вида ЛА, ДО, РЕ което нищо не ми говори освен, че това са музикални тонове. Та въпроса ми е до колко има значение какво ще свиря? Има ли някъде уроци за Дудук някаква школа на книга?

7. klondike

Последната промяна е направена от aakicee на Пет Дек 18, 2015 1:54 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
televid24

Местожителство: Сосновоборск

МнениеПуснато на: Пет Окт 30, 2015 10:47 am    Заглавие: Сосновоборск Отговорете с цитат
Сосновоборск,Сосновоборский портал,сайт Сосновоборск, новости Сосновоборска, Сосновоборские новости, видео сосновоборска, форум Сосновоборска, фото Сосновоборска, карта Сосновоборска, работа в Сосновоборске, работа Сосновоборск, недвижимость Сосновоборска, недвижимость в Сосновоборске, квартиры в Сосновоборске, Сосновоборск квартира, погода Сосновоборск
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Създайте нова тема   Напишете отговор    Horo.bg Форуми Форуми // Инструменти Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети