Г-н Лъчезар Захариев р-л ансамбъл "ГАБРОВЧЕ"

Създайте нова тема   Напишете отговор    Horo.bg Форуми Форуми // Фолклорни ансамбли
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
ilove

МнениеПуснато на: Сря Апр 24, 2013 8:53 pm    Заглавие: Г-н Лъчезар Захариев р-л ансамбъл "ГАБРОВЧЕ" Отговорете с цитат
Пиша тази тема, за тези хора , живущи в Габрово , чиито деца посещават репетициите или имат намерение да започнат с това начинание.
Първо за незнаещите искам да уточня , че това , което ще опиша съм го изпитал лично (чрез детето ми и деца на мои приятели).
Става дума основно за ръководителят на ансамбъла г-н Лъчезар Захариев. Човекът явно страда от някакво нервно разстройство и това му заболяване пряко рефлектира на отношенията му с децата (ансамбълът е детски). Лично с очите си съм виждал как изпада в кризи и гони деца от репетиции или ги отстранява от концерти и участия с викове , сравними само с тези на цяло индианско племе. Освен всичко , некадърността му да създаде нещо ново го принуждава да прави концерти със танци по крадени или стари (30-40 годишни) хореографии , което го нарежда до средно статистическо селско читалище. Децата страдат от това и са ощетени откъм по-сериозни ангажименти и участия (освен по празниците на Габрово или на личните празници на самия ръководител - като рождения му ден). За шестте години , през които детето ми посещава ансамбълът , са научили 3 танца и представят само тях.
Това го написах , както уточних по-горе за информация на родители и желаещи да се занимават с бг фолклор , но искам да отправя и един призив : ако "уважаемият" г-н Захариев има възможността да прочете това или то му бъде представено от някой - ГОСПОДИН РЪКОВОДИТЕЛ, ако имате поне малко чест и доблест и мозъкът Ви работи от време на време - ОТТЕГЛЕТЕ СЕ и дайте мястото си на някой , който знае какво върши и има подход с деца. Благодаря Ви!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Създайте нова тема   Напишете отговор    Horo.bg Форуми Форуми // Фолклорни ансамбли Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети