DVD 1

Създайте нова тема   Напишете отговор    Horo.bg Форуми Форуми // БЪЛГАРСКИ НАРОДНИ ТАНЦИ DVD САМОУЧИТЕЛ
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
tdjekova

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря Окт 31, 2007 12:25 pm    Заглавие: DVD 1 Отговорете с цитат
Дискът е страхотен - поздравления за създателите Smile
Купих 10 броя - за близки и приятели и най-вече за техните деца. А и за мен естествено - да се кефя на красивите танци Smile

С нетърпение очаквам следващите Smile

Недостатък - много малко хора има в него, ако имаше как да са повече, хич нямаше да е лошо, ама и така става.

Да знаете очаквам 99 броя, както обещахте Very Happy
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя ICQ Номер
plamen.iliev

МнениеПуснато на: Сря Май 27, 2009 11:35 pm    Заглавие: horo.bg Отговорете с цитат
Ще призная че дискът наистина е страхотен, изпълненията са чудесни както и уроците.

Искам обаче да отбележя че съм доста разочарован от факта че на фона на видеото се вижда надписа HORO.BG.

Мисля че е недопустимо след като съм си платил за дисковете да виждам този надпис който е просто дразнещ.

Ще се замисля доста преди да си купя нещо друго от този сайт.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
adamrose045

МнениеПуснато на: Сря Ное 12, 2014 10:47 am    Заглавие: Отговорете с цитат
Купих 10 броя - за близки и приятели и най-вече за техните деца. А и за мен естествено - да се кефя на красивите танци Smile

С нетърпение очаквам следващите Smile ???

You can try out our VCPVCD510 dump and latest RIVERBED to get high flying success
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Създайте нова тема   Напишете отговор    Horo.bg Форуми Форуми // БЪЛГАРСКИ НАРОДНИ ТАНЦИ DVD САМОУЧИТЕЛ Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети