Дудук

Създайте нова тема   Напишете отговор    Horo.bg Форуми Форуми // Инструменти
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
ventzo

МнениеПуснато на: Съб Фев 07, 2009 2:37 pm    Заглавие: Дудук Отговорете с цитат
Здравейте,

От скоро се запалих по този инструмент. Нямам музикално образование но имам желание да се науча да свиря на този инструмент. В момента набирам информация и виждам, че в мрежата тя е много оскъдна.

Виждам, че има няколко вида ЛА, ДО, РЕ което нищо не ми говори освен, че това са музикални тонове. Та въпроса ми е до колко има значение какво ще свиря? Има ли някъде уроци за Дудук някаква школа на книга?

Видях на едно място беше писано как се държат ръцете коя отдолу коя отгоре и само толкова. Затова всяка една информация би ми била страхотно полезна.

Поздрави.

ventzo
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
sflashnet

МнениеПуснато на: Съб Окт 08, 2011 5:09 pm    Заглавие: Отговорете с цитат
Браво!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
zohaa3492

МнениеПуснато на: Пет Ное 07, 2014 9:30 am    Заглавие: Отговорете с цитат
A be az mislq 4e ima po dobra kombinaciq ot kaval,gaida i tupan. Ne mojem da prenebregnem gadulkata - unikalna e!
Върнете се в началото
waleed030

МнениеПуснато на: Пет Апр 03, 2015 9:29 am    Заглавие: Отговорете с цитат
Видях на pass4sure cisco ccna certification едно място беше писано как се държат ръцете коя отдолу коя отгоре и само толкова. Затова всяка една информация би ми била страхотно полезна.
Върнете се в началото
Създайте нова тема   Напишете отговор    Horo.bg Форуми Форуми // Инструменти Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети